sobota 12. decembra 2015

Tréning

***

Téma / Anime - Kuroko no Basket 
Pár - Kagami Taiga x OC 
Ide len o takú drobnosť. Vychádzam zo svojej staršej poviedky Ona je on - nie je nutné ju čítať.
Aj keď, Váš záujem by ma potešil :D

***
Stál oproti nej s tým jeho milým úsmevom, kým ona držala v ruke loptu a pokúšala sa začať novú hru. Vykročila vpred, bez problémov sa jej podarilo dostať až ku košu a s dvojtaktom zaskórovala. Keď dopadla chodidlami opäť pevne na zem, otočila sa k nemu a zistila, že sa ešte stále uškŕňa.
Zagánila na neho a otrávene ohrnula nosom. Bolo jej jasné, že minimálne posledných desať minút to už neberie vážne. Teda...v podstate celá táto ich malá hra bola seriózna len z jej strany, čo ju mierne vytáčalo.
Vedela, že by mal byť na rade s výpadom teraz on, no keď sa skláňal po loptu, šikovne ho predbehla, zobrala mu ju a opäť sa postavila na svoju pozíciu. Len pobavene nadvihol obočie a ...neprotestoval.
Keď sa však pokúsila prebehnúť okolo neho po druhýkrát, urobil náhle tak prudký pohyb, že do neho takmer v plnej rýchlosti narazila a len tak tak sa mu vyhla. Postavila sa mu bokom, až nemôže dočiahnuť na jej loptu, aj keď, popravde, s jeho výškou a rozpätím rúk to veru nebolo ani takto práve najjednoduchšie. Na moment sa jej zazdalo, že sa jej podarilo ho opäť rozhýbať, no neskôr jeho spôsob hry už naberal úplne iný charakter.
,,Nepreháňaš to trošku?" poznamenala po chvíľke pobavene, narážajúc na to, že sa odrazu začal tisnúť na ňu tak moc, že by to aj akokoľvek slepý rozhodca okamžite odpískal.
,,Héj...prestaň..." vyriekla karhavo a v momente, keď sa pokúšala opäť medzi nimi zväčšiť vzdialenosť, ju zozadu pevne zovrel vo svojom náručí. Od prekvapenia až pustila loptu na zem, ostala chvíľu zaskočená jeho nečakaným konaním a pár sekúnd na to už ucítila jeho horúce pery na svojom zátylku.
,,Čo to robíš?" uškrnula sa. Bol to predsa jeho nápad, prísť sem, poriadne si zahrať a nakoniec to bol práve on, komu sa očividne...nechcelo.
,,Ísť s tebou osamote do telocvične... nebol zrejme dobrý nápad." zamrmlal jej do ucha a pobozkal ju do vlasov. Umeko ušlo uchechtnutie a na moment si užívala túto jeho zmenu nálady, no potom si uvedomila, že by s tým mali ihneď prestať.
,,Fajn, koniec srandy. Pokračujeme." Chcela sa mu vymaniť, no on svoje objatie ešte viac utužil a pomaly ju začal tlačiť k rohu haly. Vyzeralo to komicky, ako sa mu snažila vzdorovať, no čoskoro aj ona sama zistila, že to nemá význam.
,,Taiga...Chcel si trénovať." povedala vyčítavo, ale to už sa on s ňou a s úsmevom na perách zvalil na žinenky. Ocitla sa pod ním a niečo potichu zašomrala.
,,Zbláznil si sa?" spýtala sa pohoršene a rukami sa zaprela do jeho ramien.
,,Prečo?" Sklonil sa k nej po bozk.
,,Nie...Taiga." zamumlala a pootočila hlavu.
,,Ale no ták. Len trošku..." prehovoril sladko a nežne pritlačil svoje ústa na jej krk.
,,Nie ani trošku! Pri našom šťastí..." na moment sa odmlčala, pretože nemohla úplne ignorovať ten príjemný pocit, ktorý sa v nej usádzal z toho, ako sa jeho pery pomaly pohybovali po jej pokožke.
,,...pri našom šťastí nám tu určite každú chvíľu nabehne Aomine." dodala.
Kagami sa od nej odtiahol a ona sa pri pohľade na jeho kyslý výraz v tvári musela znova uškrnúť.
Nepáčilo sa mu, že ho spomína práve teraz a keď si potom spätne prebehol v mysli všetky tie nevhodné vyrušenia, zamračil sa ešte viac.
,,To je viac, než nepravdepodobné." zahundral síce, no aj tak sa posadil a s hlasných povzdychom si prehrabol hlasy.
Umeko ho následovala a stále sa usmievajúc ho tentoraz ona objala zozadu kolo pliec. Naklonila sa k jeho tvári a vtisla mu pusu na líce.
,,Pravdepodobné-nepravdepodobné...riskovať to nechcem." poznamenala mierne otrávene pri spomienke na toho tmavovlasého muža a venovala Kagamimu ďalší bozk. Ten k nej zdvihol svoju veľkú pažu a jemne ju pohladil po vlasoch.
,,Jasné." zašomral a pootočil sa k nej. Usmial sa na ňu.
Pri pohľade do jej nežných, hnedých očí pocítil akési príjemné chvenie. Chvenie, ktoré sa dostavovalo zakaždým, keď bol s ňou. Už to bol takmer rok, čo boli spolu, ale stále mal pocit, že je to rovnaké, ba možno lepšie, ako na začiatku.
Neodolal... chytil ju pevne za boky, pritiahol si ju na kolená a pritúlil si ju k sebe tak moc, ako sa len dalo. Potešil sa, keď svoje paže taktiež ovinula kolo jeho pása a nahliadla mu do tváre.
Videla na ňom to, čo vždy. Ten pekný cit, ktorý k nej prechovával. Tie jeho oči...milé, priateľské a ten láskavý úsmev jej jasne napovedali, že to stále cíti tak, ako aj predtým...že sa nič nezmenilo. Že sa nič nezmenilo ani jej nástupom na vysokú školu a ani tým, že musela dochádzať z internátu.
Stále to bol jej Kagami. Jej Taiga, ktorý tu bol pre ňu.
,,Si taký môj veľký maco." prehovorila a jemne prešla svojimi perami po jeho sánke.
,,Môj velikánsky, chutnučký macko." Usmievala sa a občas sa k nemu natiahla po bozk. Jeho ústa boli príjemné horúce, príjemné mäkké... a ona začínala mať dojem, že jej tieto drobné pusinky už nestačia. Zotrvala svojimi perami na tých jeho o čosi dlhšie, opatrne ich ochutnávala, obtierala sa o ne a pri pohľade do jeho jemne zasnených očí, sa taktiež akosi tak šibalsky miestami pousmiala.
,,Robíš mi to naschvál?" zamumlal potichu, keď sa na moment odtiahla.
,,Nie. Prečo?" odvetila veselo a prstami pomaly prešla po jeho tvári, krku a zastavila sa až pri leme jeho dresu.
,,Dokedy vlastne máme túto telocvičňu vybavenú?" spýtala sa akoby nič a zamyslene si zahryzla do svojej spodnej pery.
,,Do pól piatej, prečo?"
,,Hm...tak to ti stihnem ešte dať takých... dvadsať košov." pousmiala sa. A on jej to opätoval.
Obaja sa postavili a pustili sa do ďalšej hry. Hry, ktorá však trvala len ďalších pätnásť minút, pretože tí dvaja... opäť skončili v ďalšom, spoločnom objatí a dostali sa do rovnakej situácie, v akej boli predtým.


Úprimne Ďakujem za prečítanie. 

.
.
.

***

4 komentáre:

 1. roztomilé, krátke a chutné - príjemné spríjemnenie nepríjemného učenia sa :D :D

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Aaaw! Ja neverím vlastným očiam! Ani som nedúfala, že keď dneska už po desiaty ráz aktualizujem tvoj blog, tak sa tu niečo nové objaví :P preto si asi vieš predstaviť, ako strašne moc som bola potešená touto poviedkou! A ešte k tomu Kagami a Umeko, môj OTP od teba *zasnené povzdychnutie* Títo dvaja mi taaak moc chýbali. Hoci to bolo také kratšie, bolo to úplne úžasné, veru nevychádzaš z cviku, stále majú na mňa tvoje dielka rovnaký efekt ^^ tak som sa počas čítania rozplývala, naozaj to bolo chutné :D a jak si spomenula na Aomineho xD on je Kagamiho najhoršia nočná mora :D ale tak, už sú ako si písala, nejaký ten rôčik spolu, tak už sa nemusí Taiga obávať :D strašne moc im to spolu pristane a som rada, že si sa k nim opäť vrátila :) mám moc rada tieto tvoje KnB jednorázovky, už mi chýbali :3 dúfam, že ich v budúcnosti bude ešte pár. A naozaj si ma strašne moc potešila, že si napísala a pridala niečo nové ♥ ja si vždy takéto veci moc rada prečítam a táto opäť nesklamala, úplne mám krajší večer, vlastne je už v podstate nedeľa :D takže to beriem ako taký darček k meninám od teba, lepšie som čakať ani nemohla :P naozaj sa moc teším, že sme sa opäť dočkali niečoho od teba v písanej forme, to mi vie vždy vylepšiť náladu :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Cu~te! Také milé a oddychové :3 priala by som si viac času s mojou polovičkou. Trávili by sme čas asi takto.

  Hentai no Kame

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár :)