sobota 10. decembra 2016

I wanna reach you

***


***

Typ: FanFiction
Anime/Téma: Kuroko no Basket
Žáner: romantika, zo života, športové

Hlavné postavy: Aomine Daiki, Megumi Mitsuyama [OC], Umeko Mitsuyama [OC]
+ iné postavy z anime

Pozn. nadväznosť na príbeh Ona je on.

Stav: dokončená

Popis: 

Príbeh začína tam, kde približne "Ona je on" končí. Umeko čaká vysoká škola, no ešte predtým chce stráviť leto spolu s celým Seirinským tímom brigádne ako animátorka v detskom tábore. Avšak práve v tom čase sa do mesta sťahuje jej sesternica, ktorej rodine sa tam podarilo konečne dostavať rodinný dom. Umeko sa cíti trošku nepríjemne, keďže túto zmenu tak rýchlo nečakala a zároveň chcela byť tou, ktorá svojej sesternici pomôže adaptovať sa na nové prostredie. Dobre však vie, že toto leto ale môže byť tým posledným, ktoré si so svojimi priateľmi môže ešte užiť. Navyše, táboru sa už sľúbila a tak jej neostáva nič iné, len nájsť iné riešenie. Napokom požiada svojho kamaráta Aomineho, či by na jej sesternicu aspoň čiastočne nedohliadol a nepoukazoval jej mesto počas jej neprítomnosti. 

ODKAZY:

***

2 komentáre:

 1. "Ona je on" jsem četla před rokem a něco.. Je málo česko-slovenských spisovatelů co se nezajímají jen o 'yaoi'. Musím říct že se mi to strašně líbilo, i když jsem byla zklamaná koncem. (chudák Daiki ._.) :D A tak jsem tady abych se podívala jak náš modrovlasej basketbalista dopadne :) Ty jsi ho tak zajímavě popsala, že se nemohu dočkat až se do čtení pustím.
  Už je to dlouho co jsem nečetla anglickou fanfikci.. je příjemný si to přečíst v jazyce příbuzném :3 Navíc od někoho kdo psát umí.. :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :]
   Vždy ma veľmi poteší, keď sa mi niekto ozve :] a dúfam, že ak sa teda pustíš aj do ďalšieho príbehu, tak že ťa nesklame :]

   Odstrániť

Ďakujem za Váš komentár :)