štvrtok 21. septembra 2017

Dočkala som sa |Last Game konečne dostupné|

***


Budú to už možno aj dva roky, čo som dočítala "dodatok" k anime Kuroko na Basket, taký akoby špeciál, no tú mangu nazvali tuším Extra Game, čo v anime prevedení vyšlo ako Last Game

V každom prípade sa to na plátne objavilo tuším niekedy v marci a až teraz to bolo sprístupnené aj iným smrteľníkom :D Ahr, potešila som sa, keď mi včera na to kamarát poslal link a rovno som si to v tej angličtine aj pustila. Inak, ak by ste sa rozhodli čakať na preklad, tak Vám píšem, že tá angličtina bola zvládnuteľná :] 

~
Vyjadrím sa len v krátkosti. Ak ste mali toto anime radi, choďte do toho. Má to tuším okolo hodiny aj pól a je to veľmi dobré spracovanie. Hra bola úžasná, veľmi príjemne sa na to pozeralo a vidieť našich chlapcov zas všetkých pokope bol skutočne pekný zážitok. 
|ešte viac opekneli :3|
Síce to bolo už dávnejšie, čo som tú mangu čítala, no aj tak sa mi zazdalo, že tam oproti tomu bolo máličko zmien a možno aj niečo navyše. Popravde, vykreslenie Jabberwock mi tu prišlo ešte horšie, no v konečnom dôsledku to fajnovo naladilo na "revenge match", ktorý sa udial. 
Chýbala mi to možno len jedna maličkosť a to Nashovo záverečné uznanie "The result of a battle is everythnig. They were stronger...That´s it." , ktoré som vo filme nepostrehla. Chcem tým povedať, že si tým tá postava mohla získať aspoň drobnú sympatiu a oni mu to nedovolili, ach :D 

~
Bolo dobré si pripomenúť, že som sa tých postáv kedysi nevedela nabažiť a myslím si, že je to šikovná injekcia pre tých, čo už pomaly na toto anime zabúdajú.


Tak, to je opäť z mojej strany všetko. Mala som tieto dva posledné týždne také trochu rozlietané a mysľou som stále bola pri inom, no niečo málo napísané mám. Snáď v priebehu pár dní pribudnú nové kapitoly. Sama nie som moc nadšená z toho, keď to dlho trvá a ťahá sa to, no priznám sa, že na internáte sa mi príliš dobre nepíše -.- Ja neviem, či je to tým vzduchom alebo čím :D 

***

2 komentáre:

 1. Jo, jo, toto si pozriem aj ja. Niekedy... bohvie kedy, ale pozriem. Ako som už spomínala, už som na toto čakala aj ja. Možno cez víkend.
  A čo sa písania týka, radšej to ani nepripomínaj. Ale aspoň vidím, že nie som sama - yeah! xD Sorry, držím palce, aby si sa s písaním rozbehla :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. To bolo niečo neskutočné úžasné. ♥ Bodaj by to nebol posledný film. Ja by som im dopriala ešte viac.
  Inak, trefne si to dala, že je to taká injekcia, aj keď som na nich nezabudla, dokonca som sa uistila aj mojim plagátom v izbe, ale predsa je to iné, keď to máš dopozerané a... čas beží a máme aj iné záležitosti na riešenie a toto mi neskutočne padlo vhod. Možno ma to naštartuje natoľko, že by som konečne sa odhodlala k dopísaniu Classmates.
  To si ešte dobrá, že v priebehu niekoľkých dní budú v množnom čísle nové kapitoly, pretože v mojom prípade budem vďačná za to, keď budem schopná napísať jednu. Je to smutné, ale je to tak. No možno to na mňa príde, keď už sa aj tá škola blíži a ja v takom období potrebujem ešte väčší únik z reality.

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár :)