pondelok 26. februára 2018

Blogová aktivita ukončená

***

Na dobu neurčitú.


Nesťahuje sa na príbeh "Hope", ktorý sa pokúsim dopísať. I keď aj v jeho prípade je to na dobu neurčitú. V podstate som dlho váhala nad týmto článkom a možno mi neuveríte, no trochu sa mi aj tlačia slzičky do očí, ako tak ťukám do klávesnice. Myslím však, že nemám príliš k tomu čo dodať. Tie, ktoré tento blog navštevovali alebo ešte aj navštevujú, zrejme dobre vedia, čo ma k tomu viedlo.
Ďakujem každej z Vás, ktorá mi venovala niekedy nejaký ten komentár, povzbudenie a odozvu :]
Moc to pre mňa znamenalo. A špeciálne ďakujem Noe, ktorá moje písanie a poviedky podporovala do poslednej chvíle a vždy si našla čas minimálne na zopár viet :*
V rubrike Autorka/Blog ešte stále nájdete na mňa nejaký ten kontakt, takže ak by sa mi niekto časom s hocičím ozval, budem len rada. 
Stále síce hovorím o tom, že je to naozaj len informatívne a viem, že sa odhodlávam už dlho a bolo tu XY podobných príspevkov a nakoniec som predsa len stále pokračovala, no momentálne to tak cítim.
Úprimne, stále mám milión nápadov, ktoré by som chcela v súvislosti s blogom realizovať a moja myseľ je stále vo fáze tvorenia postáv, dejových línií, scén a situácií. V každom prípade už ale asi sama od seba ťažko vynaložím úsilie na to, aby som sa týmto spôsobom realizovala, i keď netvrdím, že sa tu občas niečo nemusí zjaviť :] 

***

2 komentáre:

 1. Tvoja vďaka ma naozaj zahriala pri srdci a napriek tomu, že mi je neskutočne ľúto, že si sa k tomu napokon odhodlala, nemôžem povedať ani jedno slovo, ktoré by ťa od tohto odrádzalo, pretože viem úplne presne (alebo aspoň podobne teda, vzhľadom na môj krok rovno k novému roku), čo cítiš a čím si prechádzala, keď si písala tento článok, i keď netvrdím, že i mne sa pri mojej rozlúčke tlačili slzy do očí. Ja osobne som cítila úľavu a som si istá, že sa dostaví aj u teba vo väčšej miere.
  Úprimne ti poviem, mne od teba stačí aj jemný náznak toho, že by tu niečo ešte niekedy, aj keď ktovie kedy, môže pribudnúť. Kým tento blog existuje, ja nestrácam nádej, že sa tu sem-tam objavíš a niečím pekným prekvapíš - nezáväzne, bez tlaku čitateľov, často i to veľa znamená pri takomto rozhodnutí - znova vychádzam zo seba, tak mi prepáč, ak ty zrovna takto nerozmýšľaš :)
  A takto na záver sa ti chcem poďakovať za tie roky, keď si tento blog "živila" a nám si poskytovala vynikajúcu zábavu vo forme skvelých príbehov, rôznych postáv a zvratov. Som rada, že si toľkoto vydržala a ja budem stále dúfať, že nás (alebo aspoň mňa) niekedy obdaríš niečím pekným na tejto stránke :)
  Vďaka a držím palce vo všetkom (samozrejme nápadov na príbehy sa nevzdávaj, i keby pomaly, venuj sa im. Ja sa im vždy poteším, len tak mimochodom xD) :*

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Už nějakou dobu, přemýšlím, jak to všechno dobře zformulovat a něco ti k tomuto napsat.
  Musím říct, že poslední dobou jsem byla taky dost demotivována, převážně díky škole. Blížící se maturita, dohánění písemek, když jsem onemocněla, dokonce i výtvarka, mě demotivuje, díky profesorovi, kterého máme. Prostě jsem si s ním nesedla. :/
  A psát se mi vůbec nechtělo. Cokoliv tvořit se mi nechtělo.
  Převážně mi zvedlo náladu, když se některé z vás (Mých oblíbených spisovatelek FF), objevil nějaký nový dílek k mé oblíbené povídce. :) to mě dokázalo nakopnout a trochu povzbudit. (Taky mi zvedal náladu i přítel o tom žádná, ale to se mi pak nechtělo dělat nic ;) )
  Dokonce, jsem začala číst i Hope a musím být upřímná SnK, i když jsem ho viděla mě moc nenadchl, ale i když nekomentuji tak se přiznám četla jsem dílky (Ale asi jsem měla komentovat a napsat pár pěkných slov, takže ti oznamuji, že ti to ještě okomentuji!!!! :p ) a musím říct příběh se mi líbí! :)
  A tak když mám konečně prázdniny a ne že bych tedy moc relaxovala, protože co mě skončila praxe jsem opět musela, dělat věci do školy, jsem sesmolila několik dílů k mé povídce O Hanare.
  Jinak, nevím jestli si to přečteš, tento můj komentář, ale oznamuji, že během, nevím kolika dnů, by mohla na mé stránce objevit povídka, která mi straší v PC už snad od roku 2016 a stále jsem ji nedopsala, měla být na Vánoce, ale jaksi nebyl čas a chuť a tak jsem si řekla, že ji dopíši a udělám si Vánoce někdy v březnu nebo dubnu. A doufám, že potěším TEBE, FARAH a moji kamarádku MAKU. Aspoň trošičku, i když vím, že už to nadšení do KnB není co bývalo! :)
  Jinak na tebe budu myslet, doufám, že se brzo dáš do kupy a vše co máš v plánu se ti podaří! :)

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za Váš komentár :)